20171025_110047

Witamy na stronie Skin Beauty. To salon, gdzie łączy się pasja z profesjonalizmem.

Skin Beauty to kameralny salon kosmetyczny, w którym z dużą uwagą i profesjonalizmem podchodzimy do naszych klientów.W Skin Beauty każdy jest traktowany indywidualnie i bardzo wyjątkowo.

Załoga salonu Skin Beauty to wykształceni kosmetolodzy po studiach licencjackich i magisterskich. Chcąc podnosić kwalifikacje uczestniczymy w licznych szkoleniach i kursach u renomowanych szkoleniowców.

Pracujemy  i szkolimy się również z firmami kosmetycznymi, na których kosmetykach pracujemy w salonie : Natinuel, Charmine Rose, Purles, Bandi, Clarena.

Salon Skin Beauty jest salonem zabiegów laserowych zajmującym się m.in. depilacją laserową, fotoodmladzaniem, terapia trądziku, zamykaniem naczynek, usuwaniem przebarwień.
Wykonywane są również zabiegi z użyciem fal radiowych, modelowanie owalu twarzy, kosmetycznego wybielania zębów, mezoterapia, mikrodermobrazja diamentowa jak również manicure, pedicure, regulacja i henna.
W salonie Skin Beauty pracujemy na najnowszym sprzęcie dostępnym na rynku. Wszystkie urządzenia wykorzystywane w zabiegach posiadają Europejski Certyfikat Jakości.

Salon Skin Beauty, ul. Kopernika 2 (boczna placu Łuczkowskiego) 22-100 Chełm, tel. 511 574 640 Godziny otwarcia: Pn. – Pt.: 9-17 Sob.: 9-13