Co to jest system PureLite ?

5

Co to jest system PureLite ?

Zaledwie kilka lat temu, wyłącznie dentyści wykonywali zabiegi wybielania zębów. Dziś możemy Państwu zaoferować ten zabieg w naszym Salonie.

6Metoda wybielania kosmetycznego zębów, popularna od kilku lat na rynku amerykańskim, stała się jednym z najpopularniejszych zabiegów estetycznych. Dzieje się tak między innymi z powodu przystępnej ceny zabiegu w połączeniu z fantastycznymi efektami jaki się uzyskuje.
Nasze uzębienie – każdego dnia – ulega ingerencji wielu składników, które powodują zmianę naturalnego koloru kości. Sztuczne barwiki w napojach, sokach a także kawa, wino czy nikotyna – to tylko kilka przykładów substancji mających bezpośredni wpływ na biel naszych zębów. System wybielania PureLite , który proponujemy Państwu, z pewnością pomoże odzyskać pierwotny, zapomniany przez nas koloryt uzębienia.
PureLite to system szybki i bardzo łatwy do przeprowadzenia. Wybielanie zębów jest jednym z najprostszych zabiegów kosmetycznych – warunkiem jest przeprowadzenie zabiegu ściśle według instrukcji, oraz używanie wyłącznie odpowiednich i sprawdzonych preparatów jak środek wybielający PureLite i wybielającego akceleratora, jakim jest lampa LED – PureLite, emitująca zimne niebieskie światło o odpowiednio dobranej długości fal, wyrażonej w nanometrach (ok. 465nm). Ta długość fali światła jest idealna do aktywacji żelu i przyspieszenia procesu wybielania.

Jak długo trwa zabieg i jakie efekty możemy osiągnąć ?
Do-zakładki-wybielania-zębów
Kosmetyczne wybielanie systemem PureLite nie zmienia koloru zębów na kolor perłowy czy też śnieżnobiały, ale powoduje powrót do naturalnej bieli, którą z biegiem lat utraciliśmy. U większości osób otrzymujemy imponujące wyniki. W rezultacie 99% osób jest bardzo zadowolona z osiągnięć uzyskanych naszym systemem.

Czas wykonania usługi to zaledwie 15-20 minut (jednokrotna aplikacja żelu wybielającego).

Zazwyczaj wykonuje się od 1 do 3 powtórzeń podczas jednej sesji wybielania, po której uzyskujemy oczekiwane, imponujące efekty.

To, jakiego efektu możemy oczekiwać, zależy od wielu indywidualnych czynników, takich jak naturalny, wyjściowy kolor uzębienia. Musimy liczyć się z tym, że zabieg może nie przynieść pożądanych efektów, szczególnie wtedy gdy mamy do czynienia z przebarwieniami zębów wynikłych z zażywania antybiotyku – tetracykliny, oraz różnego rodzaju sztucznych materiałach takich jak korony, plomby itp. Wybielanie jest przeznaczone głównie na naturalne uzębienie, gdyż oddziaływanie środków wybielających na nienaturalne materiały jest mniej efektywne.

Uzyskany efekt zabiegu PureLite utrzymuje się do ok. 2 lat, w zależności od prowadzonego trybu życia – między innymi od rodzaju spożywanych posiłków, płynów zawierających barwniki, kofeinę, a także od tego czy jesteśmy palaczami, itp.

Im bardziej narażamy nasze uzębienie na działanie barwników, tym krótszy czas utrzymania się uzyskanych efektów zabiegu.

Wybielanie zębów –najczęściej zadawane pytania.

PRZECIWWSKAZANIA DO WYBIELANIA ZĘBÓW

□  Ciąża
□  Karmienie piersią
□  Astma
□  Drgawki lub epilepsja
□  Zaburzenia pracy serca
□  Nadciśnienie
□  Aparat ortodontyczny
□  Rak skóry
□  Gorączka reumatyczna
□  Chore, krwawiące dziąsła
□  Ubytki (dziury) w zębach
□  Kolczyki i inne przedmioty metalowe w jamie ustnej
□  Uczulenie na aloes
□  Uczulenie na nadboran sodu

7

Salon Skin Beauty, ul. Kopernika 2 (boczna placu Łuczkowskiego) 22-100 Chełm, tel. 511 574 640 Godziny otwarcia: Pn. – Pt.: 9-17 Sob.: 9-13