Masz wątpliwości ? Chcesz spróbować ? Zapraszam na konsultację i bezpłatną próbę laserową!

 Salon Skin Beauty otrzymał referencje od Polskiego Centrum Serwisowe IPL jako kompetentny salon zabiegów laserowych. Laser używany w zabiegach jest w bezpieczny a zabiegi wykonywane są w pełni skuteczne. Jest pod opieką techniczną autoryzowanej firmy serwisowej i posiada regularnie wymieniane podzespoły eksploatacyjne.

Więcej na http://gancservice.pl/o-nas/referencje

referencje

LASER E-LIGHT IPL RF to najnowszej generacji urządzenie, emitujące jednocześnie intensywne światło pulsujące oraz falę radiową.
Jest to skuteczny i mało bolesny laser, w którym fala radiowa RF nagrzewa kolagen i tkankę łączną oraz zmniejsza wydzielanie gruczołów łojowych, podgrzewając miejsce do którego jest emitowane światło IPL. Dzięki temu zabiegi są efektywniejsze i bezpieczniejsze niż przy użyciu tradycyjnego lasera. System chłodzenia osłania skórę przed uszkodzeniem i zmniejsza niepożądane odczucia. W zależności od zakresu fal energia świetlna jest absorbowana przez włosy, naczynia krwionośne, pigment lub fibroblasty, dając zaskakująco dobre rezultaty w fotoodmładzaniu, depilacji laserowej – trwałej, zamykania naczynek, zmniejszaniu rumienia, usuwaniu przebarwień, leczeniu trądzika. Wszystkie zabiegi laserowe wykonujemy LASERAMI E-LIGHT IPL RF.
Laser IPL RF to połączenie dwóch technologii. Zabiegi są o wiele efektywniejsze od zabiegów wykonywanym samym IPL lub samym RF – urządzenie uwalnia energię z IPL i RF w tym samym czasie. Urządzenie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty.

Główne cechy lasera IPL RF to bezpieczeństwo, nieinwazyjność, efektywność i komfort oraz możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok, również latem!!!

Porównanie IPL z IPL RF –
Energia z IPL wraz z RF przenika bezpośrednio do głębszych warstw tkanki. Oznacza to, że nie jest pochłaniana przez barwnik lub ciemną skórę jak w przypadku zwykłego lasera IPL przez co zapewnia większe bezpieczeństwo, lepszą efektywność i brak możliwości poparzenia. Promień lasera IPL może przeniknąć 2,5 mm w głąb tkanki, podczas gdy promień lasera IPL RF przenika do 4 mm. Przy użyciu lasera IPL tkanka może pochłonąć tylko 30%-40% energii, reszta energii jest odbijana i załamuje się, podczas gdy w przypadku lasera IPL RF zjawisko odbicia i załamania się energii nie występuje. Przy użyciu lasera IPL RF efekty zabiegów są o wiele lepsze niż przy użyciu zwykłego lasera IPL.

Salon Skin Beauty, ul. Kopernika 2 (boczna placu Łuczkowskiego) 22-100 Chełm, tel. 511 574 640 Godziny otwarcia: Pn. – Pt.: 9-17 Sob.: 9-13